Služby

Jsme si vědomi toho, že každý svatební den je jedinečný. Ke každému zadání proto přistupujeme individuálně. Nabídneme Vám ideální řešení akceptující všechny Vaše standardní i nestandardní požadavky. Ke každému svatebnímu oznámení pro Vás vypracujeme ve stejném stylu i pozvánky, jmenovky, děkovací etikety na vína, menu a mnoho dalšího.

Svatební oznámení

Připravíme Vám klasické i zcela originální svatební oznámení. Oznámení vyrábíme z různých druhů papíru, kterých je na trhu velké množství.

Pozvánky ke svatebnímu stolu

K dispozici je např. klasický rozměr 9x5 cm s textem "Srdečně Vás zveme ke svatebnímu stolu", či kterýkoli jiný, který Vás napadne. Úprava velikosti a textu pozvánky je samozřejmostí.

Pozvánky na odpolední svatební párty

K dispozici je stejně jako u pozvánek ke svatebnímu stolu např. klasický rozměr 9x5 cm s textem "Srdečně Vás zveme na svatební párty od 17.00", či kterýkoli jiný, který si budete přát. Úprava velikosti a textu pozvánky je samozřejmostí.

Jmenovky na svatební stůl

Připravíme Vám jmenovky na svatební stůl ve formátu 7x8 cm, uprostřed přeložené na stříšku. Potisk lze aplikovat na jmenovku dvakrát tak, aby byl čitelný z obou stran. Máte-li v plánu jmenovky v jiném provedení, neváhejte nás kontaktovat.

Máte vlastní představy?

Hledáte partnera pro zpracování Vašeho vlastního řešení svatebních materiálů? Říkáte si, že by bylo fajn vyrobit svatební obraz, zasedací pořádek, kapsičky na papírové kapesníčky (na slzičky štěstí), svatební omalovánky, děkovné listy, svatební projevy....? Svěřte nám své představy a my uděláme vše pro to, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni.

Svatební menu

Překvapte své hosty a přichystejte si svatební menu. Hosté se mohou předem naladit na lahůdky, které jim budou v průběhu slavnostního dne servírovány. Tištěné menu může být součástí úvodního balíčku se svatebním oznámením, nebo může být součástí výzdoby svatební tabule.

Etikety

Na vína či jiné druhy alkoholických či nealkoholických nápojů se stávají stále oblíbenějším způsobem poděkování svatebčanům. Etikety zpracujeme v různých formátech a v designu všech ostatních tiskovin, aby byl zachován jednotný styl.

Svatební noviny

Přemýšlíte nad tím, jak zabavit své hosty? Vytvořte jim společně s námi svatební noviny. Jsou ideálním prostředkem, jak připomenout podstatné i zábavné momenty Vašeho života.

Svatební prezentace

Hledáte další zábavné prvky pro zpestření svatebního dne? Nebojte se svatební prezentace. Její obsah nemusí být nikterak náročný a s grafickým zpracováním Vám rádi pomůžeme. Zachováme stejný styl jako u všech Vašich ostatních tiskovin.

Ceny jsou pouze orientační, každý požadavek vyžaduje individuální přístup. Napište nám a připravíme Vám cenovou kalkulaci na míru.

Ceník

Ceny jsou jen orientační, napište nám a rádi vám uděláme cenovou kalkulaci přímo vám na míru.

Svatební oznámení - základní balíček

zahrnuje svatební oznámení a zvací kartičky 

(oběd, odpolední / večerní párty)

od 800 Kč

Svatební oznámení - rozšířený balíček

zahrnuje svatební oznámení a zvací kartičky (oběd, odpolední / večerní párty), jmenovky na stůl, svatební menu, etikety na vína

od 2 000 Kč

Svatební oznámení - VIP balíček

zahrnuje svatební oznámení, zvací kartičky, jmenovky na stůl, svatební menu, etikety na vína, svatební noviny, kapsičky na kapesníčky, svatební prezentaci a veškeré další materiály, které si budete přát

od 6 000 Kč

Ceny jsou závislé na velikostech svatebních "materiálů", počtech kusů, druhu papíru, náročnosti ručních prací.